Aktualijos

Būsimieji kaimo turizmo organizatoriai dalyvavo konkurse

Gegužės 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo organizatoriaus specialybės pirmakursės Aistė Sasnauskaitė ir Modesta Skripkaitė  dalyvavo  nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Kaimo turizmo organizatorius 2017“ , kuris vyko Zarasų žemės ūkio mokykloje.

Šiam konkursui  mokines ruošė vyr. profesijos mokytoja Vilija Murauskienė ir profesijos mokytoja metodininkė Albina Ramanauskienė.

Antrus  metus iš eilės vykstančiame konkurse rungtyniavo po du  mokinius iš Plungės, Varėnos, Veisiejų, Kelmės technologijos ir verslo mokyklų, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio bei Zarasų žemės ūkio mokyklos.

Konkurso metu dalyviai turėjo įveikti tris užduotis. Pirmoji – pristatyti rekreacinį maršrutą po savo kraštą, atskleisti regiono istorinį, etnografinį paveldą ir gamtinius išteklius atsižvelgiant į klientų interesus. Antroji užduotis – testas raštu, trečioji – serviruoti stalą pagal duotą meniu.

Atliktas konkurso užduotis vertino komisija. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovės tarp finalininkų nepateko - laimėta ketvirtoji vieta. Aistei ir Modestai buvo įteikta padėkos ir suvenyrai.

 
Ankstesni įrašai


Grupė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinių su mokytoja Rita Blaževičiene ir socialine pedagoge Laima Varneliene lankėsi istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje Kaune.

Gegužės 11 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo  organizatoriaus specialybės ir floristikos būrelio mokiniai kartu su profesijos mokytoja  Vida Alšauskiene vyko į Vilniaus universiteto (VU) Botanikos sodą Kairėnuose.

Gegužės 10 d. apie mokymosi perspektyvas Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje domėjosi Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos dešimtokai.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos pirmojo aukšto foje (prie Aktų salės) veikia Floristikos būrelio sukurtų floristinių miniatiūrų paroda ,,Dar vienas augalų gyvenimas“

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko tinkuotojo meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo apdailininko (statybininko) specialybės ST15 grupės mokiniai.