Aktualijos

Kviečiame aplankyti parodą ,,Dar vienas augalų gyvenimas"

„Svarbu lavinti ne amatininkiškumą, bet mokėjimą pamatyti ir parodyti. Būtent išlavintas pastabumas leidžia kiekvienam žmogui žengti toliau - tarsi įsilieti į natūralų gamtos procesą, tapti jo dalimi. Ir kartu pabūti tikru kūrėju....( M. Gvildys. „Žemės menas arba gebėjimas matyti“).

Gamta savo grožiu ir nepakartojamų formų įvairove suteikė mums galimybių kūrybai, suprasti ir pastebėti gamtos grožį, spalvų ir formų įvairovę, ugdyti dorovinį santykį su gamta. Prikėlę augalus „antram gyvenimui“, išmokome ne tik  papuošti savo buitį, bet ir kurdamos atsipalaiduoti...

Mokyklos pirmojo aukšto fojė (prie Aktų salės) veikia Floristikos būrelio sukurtų floristinių miniatiūrų paroda ,,Dar vienas augalų gyvenimas“. Kviečiame apsilankyti!
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko tinkuotojo meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo apdailininko (statybininko) specialybės ST15 grupės mokiniai.

2017 metų balandžio mėnesį Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo - barmeno profesijos moksleiviai Rūtenis Zapasnykas, Liveta Kasputytė ir Aurelija Kaduškevičiūtė dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Maltoje.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai Aistė Sasnauskaitė ir Vitas Muliuolis dalyvavo Jaunojo verslininko konkurse ,,Inovatyvūs verslo modeliai.

Kaimo turizmo organizatoriaus specialybės besimokantys mokiniai su mokytojomis Vida Alšauskiene ir Rita Blaževičiene lankėsi Druskininkuose.

Šiandien Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos 10 klasės mokiniai.