Aktualijos

Grupės valandėlės metu kalbėta apie rūkymo žalą

Gegužės 31 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje minint Pasaulinę dieną be tabako, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene grupės valandėlės metu mokiniams skaitė paskaitą ,,Mitai ir faktai apie rūkymą ir elektronines cigaretes“.

Dalia Baležentienė papasakojo apie žalingą rūkymo poveikį, kaip atsiranda priklausomybė tabakui.  Po paskaitos mokiniai vaišinosi obuoliais. ,,Obuolys geriau nei cigaretė“ – sakė socialinė pedagogė. Buvo dalinama Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacinė medžiaga.

Pasaulinė sveikatos organizacija 1987 m. gegužės 31 d. paskelbė Pasauline diena be tabako.  Minint šią dieną, siekiama apsaugoti dabartinę ir būsimas kartas nuo tabako vartojimo bei pasyvaus rūkymo sukeliamų pavojų.

 
Ankstesni įrašai


Gegužės 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo organizatoriaus specialybės pirmakursės Aistė Sasnauskaitė ir Modesta Skripkaitė  dalyvavo  nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Kaimo turizmo organizatorius 2017“ , kuris vyko Zarasų žemės ūkio mokykloje.

Grupė Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinių su mokytoja Rita Blaževičiene ir socialine pedagoge Laima Varneliene lankėsi istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje Kaune.

Gegužės 11 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo  organizatoriaus specialybės ir floristikos būrelio mokiniai kartu su profesijos mokytoja  Vida Alšauskiene vyko į Vilniaus universiteto (VU) Botanikos sodą Kairėnuose.

Gegužės 10 d. apie mokymosi perspektyvas Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje domėjosi Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos dešimtokai.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos pirmojo aukšto foje (prie Aktų salės) veikia Floristikos būrelio sukurtų floristinių miniatiūrų paroda ,,Dar vienas augalų gyvenimas“