Aktualijos

Mokslo metų užbaigimo ir diplomų įteikimo šventė

,,Jūs keliate aukštyn akis į dangų

Jūs einate tolyn vis į gyvenimą....“

 

Prabėgo, nuvilnijo mokslo metų užbaigimo ir diplomų įteikimo šventė Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje. Į Aktų salę rinkosi mokyklos bendruomenė, absolventai, jų artimieji, svečiai.

Graži ir jautri šventė, kurios metu net 212 absolventų buvo tam tikro gyvenimo etapo užbaigimas – diplomo įteikimas, atsisveikinimas su mokytojais, draugais, mokykla. Kitai daliai susirinkusiųjų – artėjančių atostogų nuotaika, taip pat išėjimas į užtarnautą poilsį.

Prasmingi, nuoširdūs atsisveikinimo žodžiai ir linkėjimai, kuriuos absolventams sakė mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Makauskas, grupių auklėtojai, svečiai.

Absolventai vėlgi padėkojo juos mokiusiems, auklėjusiems, rengusiems gyvenimui ir perdavė simbolinį mokyklos raktą būsimiems absolventams.

Pasibaigus diplomų įteikimo ceremonijai, į kurią negalėjo atvykti didžioji dauguma absolventų, nes jau pritaiko praktikoje mokykloje įgytas žinias ir dirba, mokyklos direktorė įteikė padėkas geriausiai besimokantiems, šauniausiems, aktyviausiems mokiniams.

Nuoširdžiai padėkota ir išeinančioms į užtarnautą poilsį mokytojoms Laimutei Štukauskienei ir Audronei Balkienei.

O renginio pabaigoje įteiktos dovanėlės aktyviausiems dalyviams, organizavusiems šventę.

Gražios ir turiningos vasaros!

 Ankstesni įrašai


Kviečiame š.m. birželio 22 d.10 val. į Mokslo metų užbaigimo ir diplomų įteikimo šventę Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje!

Veisiejų technologijos ir verslo mokykla priima mokytis 2017 - 2018 m.m.

Sužinoti apie mokymosi perspektyvas Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje atvyko Aštriosios Kirsnos mokyklos 9-10 klasių mokiniai ir mokytojai.

Gegužės 31 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje minint Pasaulinę dieną be tabako, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene grupės valandėlės metu mokiniams skaitė paskaitą ,,Mitai ir faktai apie rūkymą ir elektronines cigaretes“.

Gegužės 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo organizatoriaus specialybės pirmakursės Aistė Sasnauskaitė ir Modesta Skripkaitė  dalyvavo  nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Kaimo turizmo organizatorius 2017“ , kuris vyko Zarasų žemės ūkio mokykloje.