Aktualijos

Mokyklos atstovai dalyvavo ,,Jaunimo dienų“ renginyje

Birželio 24-25 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai su mokytojomis Danute Grabauskiene ir Ina Juškyte dalyvavo Vilniuje ,,Jaunimo dienose“.

Birželio 24 d. renginys iškilmingai prasidėjo dainininkės Paulinos Paulauskaitės atliekamu Lietuvos jaunimo dienų himnu ,,Siemens“ arenoje. Gausiai susirinkusį Lietuvos jaunimą pasveikino kardinolas, Šventųjų skelbimo kongregacijos prefektas iš Vatikano Angelo Amato.

Scenoje koncertavo vaikinų grupė ,,Kūjeliai“, dainininkai Linas Adomaitis, Mantas Jankavičius.

Popiet vyko įvairūs teminiai užsiėmimai, kuriuose aktyviai dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovai. Vėliau jiems teko dalyvauti ,,Siemens“ arenoje vykusiame Gailestingumo ir šlovinimo vakare, kurio metu koncertavo atlikėjas iš Didžiosios Britanijos Martinas Smithas.

Birželio 25-oji buvo itin šventiška: Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovai dalyvavo prie Baltojo tilto vykusioje fiestoje. Jos metu jaunimas turėjo galimybę pasigaminti žvakes, rožinius, ikonas, maldos suoliukus ir kitus daiktus. Fiestai baigiantis, prasidėjo eisena link Katedros aikštės, kur vyko arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija. Kolonoje ėjo apie 5000 žmonių. Katedros aikštėje prasidėjo šv. Mišios, kurias laikė kardinolas Angelo Amato, Eucharistiją aukojo 50 vyskupų ir 600 kunigų.

Pasibaigus iškilmingam renginiui, pavargę, bet kupini nepakartojamų įspūdžių, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovai grįžo namo. 

 

 
Ankstesni įrašai


,,Jūs keliate aukštyn akis į dangų

Jūs einate tolyn vis į gyvenimą....“

Kviečiame š.m. birželio 22 d.10 val. į Mokslo metų užbaigimo ir diplomų įteikimo šventę Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje!

Veisiejų technologijos ir verslo mokykla priima mokytis 2017 - 2018 m.m.

Sužinoti apie mokymosi perspektyvas Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje atvyko Aštriosios Kirsnos mokyklos 9-10 klasių mokiniai ir mokytojai.

Gegužės 31 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje minint Pasaulinę dieną be tabako, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Baležentienė kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene grupės valandėlės metu mokiniams skaitė paskaitą ,,Mitai ir faktai apie rūkymą ir elektronines cigaretes“.