Aktualijos

Technologijų pamoka vyko UAB ,,Pietų Megrame“

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai vadovaujami mokytojos Almos Burbaitės dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje UAB ,,Pietų Megrame“, įsikūrusioje Šventežeryje (Lazdijų r.). Pamoka vyko įgyvendinant Integruotą technologijų programą.

Vienoje didžiausių Pietų Lietuvos įmonių mokiniai susipažino, kaip gaminami plastikiniai langai, durys, kur jie realizuojami. Jiems buvo pademonstruota, kokia seka pagaminamas langas, t.y.  nuo užsakymo priėmimo iki pagamintos prekės pristatymo klientui.
Ankstesni įrašai


Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, mokiniai iš socialiai remtinų šeimų kartu su socialine pedagoge Laima Varneliene ir neformaliojo švietimo organizatore Birute Talandiene, vyko į ekskursiją Lietuvos – Lenkijos pasieniu.

Rugsėjo 15 d. Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo tradicinė šventė ,,Lazdijų ruduo 2017“, kurioje dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo organizatoriaus specialybės mokiniai mokslo metus pradėjo turininga išvyka į Druskininkus.

Kviečiame Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos darbuotojus dalyvauti atrankoje į stažuotę Austrijoje!

Per žemę vėl rugsėjis eina...

Ir vėl girdžiu jo skambią dainą...