Aktualijos

Sėkmingai dalyvauta verslumo renginyje

Spalio 9 d. Lazdijų švietimo centre vyko jaunimo verslumo skatinimo renginys „Kurk savo ateitį šiandien“, kuriame dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB17 ir ST16 grupės mokiniai, vadovaujami mokytojų Astos Čeponienės, Astos Šerkšnaitės ir Vilijos Murauskienės. 

Būsimieji padavėjai barmenai (PB17 grupė) ir statybininkai (apdailininkai) (ST16 grupė) turėjo galimybę pabendrauti su nuostabiu Lazdijų krašto jaunimu ir puikiais renginio pranešėjais: Donatu Vasiliausku, Daugų Vlado Mirono gimnazijos C&TE komanda ir Mindaugu Vidugiriu. Be to, būsimieji padavėjai barmenai galėjo išbandyti savo sugebėjimus ,,barmenų kailyje ‘’: jie renginio dalyvius vaišino mėtų arbata ir saldumynais. Pasibaigus renginiui, sakė, kad pabūti ,,barmenų kailyje" visai patiko!

Renginio metu organizuotuose žaidimuose dalyvavę PB17 ir ST16 grupių mokiniai liko patenkinti, nes tokie žaidimai, anot jų, padeda ugdyti verslumo gebėjimus.

 
Ankstesni įrašai


Floristikos būrelio vadovės, mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“. Į konkursą atvyko mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų technologijos ir verslo mokyklos, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.

Europos kalbų diena Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo paminėta labai žaismingai.

Įgyvendinant Integruotą technologijų programą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai kartu su technologijų mokytoja Alma Burbaite ir socialine pedagoge Laima Varneliene nuvyko į Lazdijų darbo biržą.

Mielieji mokytojai,

 

Gyvenimas susideda iš didelių ir mažų įvykių,
kurie paįvairina kasdienybę ir
kuriais matuojama gyvenimo kelionė.

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos devintokai vadovaujami mokytojos Almos Burbaitės dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje UAB ,,Pietų Megrame“, įsikūrusioje Šventežeryje (Lazdijų r.). P