Aktualijos

2017 m. lapkričio 22 dieną 10 -11 klasės mokiniai

2017 m. lapkričio 22 dieną 10 -11 klasės mokiniai vyko į Marijampolės cukraus fabriką, kuriame vyko netradicinė integruota geografijos – biologijos pamoka. Edukacijos užsiėmimo metu mokiniai susipažino su cukraus pramonės raida Lietuvoje, su AB ,,Lietuvos cukrus“ įsteigimo istorija. Aplankė fabriko muziejaus ekspoziciją, apžiūrėjo kultūros paveldas – autentiškų pastatų kompleksą. Vėliau susipažino su baltojo cukraus gamybos technologija. Užsiėmimo metu degustavo baltojo cukraus produkcijos. Visi parsivežėme nepamirštamų įspūdžių.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 23 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos KT16 grupės mokiniai ir  profesijos mokytoja Vida Alšauskienė vyko į floristikos reikmenų  parduotuvę  UAB „Dovisa“.

,, Aš ir mano saugi mokykla“ veiklą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė organizavo akciją ,,Į žiemos slėptuvę“. Iš mokytojų ir darbuotojų paaukotų maisto produktų, iš atneštų daržo gėrybių

Tobulinome praktinius įgūdžius

Lapkričio 16 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena.

Lapkričio 9 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene vyko į Baltijos maisto ir gėrimų parodą ,,BAF“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.