Aktualijos

Minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną

Lapkričio 16 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena.

Lapkričio 16 d. minima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. 2017 m. siūlomas paminėjimo simbolis – rankos. Jos visų žmonių yra skirtingos: mažo ar suaugusio, vyro ir moters, skirtingų rasių. Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai, rankos sukuria, bet rankos ir sugriauna.

Naudodami šį simbolį, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai piešė piešinius ir juos eksponavo prie paradinio įėjimo į mokyklą. O mokyklos bendruomenė, ryte prieš prasidedant pamokoms, ant plakato apibraukę flomasteriu savo rankos plaštaką, rašė, kas yra tolerancija: kultūra, draugiškumas, meilė ir t.t.
Ankstesni įrašai


Lapkričio 9 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene vyko į Baltijos maisto ir gėrimų parodą ,,BAF“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Lapkričio 8 d. vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko valandėlė ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė“.

Lapkričio 6 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.

Lapkričio 6 d. - ,,Pyragų dieną -  gardžiais kepiniais kvepėjo Veisiejų technologijos ir verslo mokykla.

 „ Anemometro vėjo greičio matuoklio gamyba“  - tokiu pavadinimu vyko netradicinė fizikos pamoka Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 11 klasės moksleiviams, vadovaujant  fizikos mokytojai Akvilei Prakapienei.