Aktualijos

,,Pyragų dieną" vaišinomės ir aukojome

Lapkričio 6 d. - ,,Pyragų dieną" - gardžiais kepiniais kvepėjo Veisiejų technologijos ir verslo mokykla. PB17 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Vilija Murauskiene ir Asta Čeponiene iškepę gardžių kepinių kvietė visus į mokyklos Mokomojo baro klasę, pasivaišinti kava,arbata bei paaukoti ,,Išsipildymo akcijai“.

PB16 grupės mokinė Gabrielė Muravjovaitė taip pat prisidėjo prie Išsipildymo akcijos ir vaišino susirinkusius savo keptais keksiukais.

Mokyklos bendruomenė turėjo progos paragauti nuostabaus skonio kepinių, pabendrauti ir, svarbiausia, paaukoti kilniams tikslui - likimo nuskriaustiems vaikams.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!

 
Ankstesni įrašai


 „ Anemometro vėjo greičio matuoklio gamyba“  - tokiu pavadinimu vyko netradicinė fizikos pamoka Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 11 klasės moksleiviams, vadovaujant  fizikos mokytojai Akvilei Prakapienei.

Marijampolės profesinio rengimo centre vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos ir Suvalkijos regionų varžytuvės.

Spalio 4 – 13 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos darbuotojai Laimutė Vaitiekūnienė, Jolanta Talandzevičienė, Rita Balsevičienė, Vytautas Blaževičius dalyvavo stažuotėje Austrijoje.

Veisiejų  technologijos ir verslo mokyklos abiturientai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Danguole Sušinskiene ir istorijos mokytoju Algimantu Tamašausku dalyvavo kino festivalio „Nepatogus kinas 2017“ programoje „Filmai, padedantys augti“.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos V17P grupės mokinių komanda - Laura Jaskelevičiūtė, Narvydas Benedika, Deivydas Janulevičius, Osvaldas Šalaševičius, Deividas Vilčinskas – dalyvavo Lietuvos mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I etape, kuris vyko Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje. Kartu su mokiniais vyko socialinė pedagogė Laima Varnelienė ir neformaliojo švietimo organizatorė Birutė Talandienė.