Aktualijos

Veisiejų TVM svečiavosi Lazdijų rajono verslininkų klubas

 

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lazdijų rajono verslininkų klubas. Dalyvavo verslininkų klubo prezidentė Rūta Cimakauskienė, įmonės „Verslo ir technologijų parkas“ vadovas Vaidas Šalaševičius , UAB „Pietų Megrame“ komercijos direktorius Saulius Megelinskas,  UAB „Martas Group“ vadovas  Dainius Žukauskas,  žurnalistas Romas Sadauskas-Kvietkevičius.

Lazdijų verslininkų klubo prezidentė Rūta Cimakauskienė šiltai ir atvirai papasakojo, kaip įsikūrė šis verslininkų klubas, kokia tai idėja, nuo ko ji pati pradėjo verslą. Pasak, Rūtos Cimakauskienės Veisiejų technologijos ir verslo mokykla yra perspektyvi, turinti įvairių profesinių programų, paruošianti puikius specialistus.

Vaidas Šalaševičius pristatė informatyvią paskaitą „Verslo laivai“. Pasidalino savo žiniomis su mokiniais, ragino nebijoti pasirinkti savo gyvenimo kelio susijusio su verslu, įgyvendinti ir plėtoti savo idėjas, svajones, siekti tikslo. Paskaitos metu V. Šalaševičius įraukė visus dalyvaujančius mokinius ir bendruomenės narius į gyvą diskusiją. Verslininkai noriai dalijosi savo įgyta patirtimi versle, pasakojo savo sėkmės istorijas.

 
Ankstesni įrašai


2018-02-15 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo  šimtmečio jubiliejų.

Jau tradicija  tampa padavėjo-barmeno specialybės II kurso moksleiviams vykti į Alytuje esančią ,,Alitos ‚‘gėrimų gamyklą.  Joje buvome 2018-01-25. Netradicinės pamokos metu moksleiviai savo teorines žinias įgytas mokykloje įtvirtina gamykloje. Mokiniai gyvai gali stebėti gamybą, susipažinti su išpilstymo, pakavimo, sandėliavimo linijomis.