Aktualijos

Absolventų stažuotė Jungtinėje Karalystėje ir Italijoje

 

Stažuotės realiose darbo vietose metu apdailininko (statybininko) profesijos absolventai gilino savo specifinius profesinius įgūdžius atliekant pastatų renovacijos darbus. Virėjo-padavėjo profesijos absolventai mokėsi gaminti patiekalus, kurių sudėtyje yra jūros gėrybių, tinkamai juos patiekti klientams

Stažuotės dalyviai realiai susipažino su ES darbo rinkos keliamais profesiniais reikalavimais, pagilino savo profesines, kalbines, kultūrines žinias. Stažuotės dalyviai taip pat įgijo tarptautinio bendravimo patirties, užmezgė naujų pažinčių, susipažino su stažuotės šalių kultūra bet tapo tolerantiškesni ir savarankiškesni, įgijo verslumo žinių.

Šią stažuotę, kaip ir visą projektą, finansavo Europos Komisija pagal Erasmus+ mobilumo programą, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Visi stažuotės dalyviai gavo Europass mobilumo dokumentus, kuriais stažuotės metu įgytos kompetencijos pripažįstamos visoje Europos Sąjungoje.

 

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 
Ankstesni įrašai


Šių metų birželio 13-15 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos projekto vadovė Rita Balsevičienė dalyvavo programos „Erasmus+“ Tarptautinio bendradarbiavimo veiklos tarpsektoriniame seminare „The Impact of Staff Mobility“.

Birželio 22 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje 2017 – 2018  mokslo metus baigėme gražiu renginiu. Graži ir jautri šventė, kurios metu net 157 absolventams buvo tam tikro gyvenimo etapo užbaigimas – diplomo įteikimas, atsisveikinimas su mokytojais, draugais, mokykla. Kitai daliai susirinkusiųjų – artėjančių atostogų nuotaika.

2018 m. gegužės 2 – 11 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos darbuotojai Romualdas Makauskas, Vilija Murauskienė, Algimantas Plečkaitis, Asta Šerkšnaitė, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos darbuotojai Rita Nauckūnienė, Arvydas Pocius, Daiva Sabulienė bei Varėnos technologijos ir verslo mokyklos darbuotojai Lina Eidukonienė, Daiva Gliebienė ir Nijolė Juškelienė dalyvavo 10 dienų stažuotėje Prancūzijoje.

Vasara artėja visu gražumu. Kartais žmogus, gerdamas žiedų aromatą, pamiršta, kad po Velykų, septintą savaitę ateina sekminės.