Aktualijos

Išvyka į botanikos sodą

Kaimo turizmo organizatoriaus ir sodininko programų mokiniai, kartu su  profesijos mokytoja Vida Alšauskiene 2018 m. spalio 10 dieną vyko į  VU Botanikos sodą Kairėnuose. Gidas Darius  Ryliškis edukacinę pamoką pradėjo nuo rododendryno,  parodė kelias dešimtis Lietuvoje pirmąkart auginamų įvairiausių šios šeimos rūšių, svarbių botanikams ir sodininkams, aptarėme japoniško sodo ypatumus, aplankėme parko rožių kolekciją, kur žydi latviškos, suomiškos ir Vakarų Europos parko rožės.  Apžiūrėjome dendrologinę kolekciją, kurioje pamatėme gausiausią Lietuvoje lianų rūšių kolekciją, pasigėrėjome spygliuočių kolekcijos spalvingumu: daug įvairaus atspalvio žalios, melsvos, sidabrinės, geltonos spalvos.

Edukacinę pamoką pratęsėme pomologijos skyriuje- uoginių ir kitų vaisinių sodo kultūrų gausioje kolekcije, šioje vietoje auginamoje nuo 1975 metų. Gidė Auksė Meiduvienė labai išsamiai papasakojo  ne tik apie erikinių šeimos rūšių veisles, bet ir jų dauginimą, auginimo sąlygas bei maistines šių augalų savybes. Apžiūrėjome įdomią šermukšnių rūšių ir veislių kolekciją, kurių ypatumas tas, kad dauguma augalų nokina saldžiarūgštes uogas, kurios neturi įprasto šermukšniams kartumo.
 
Ankstesni įrašai


spalio-5-d--mokytojo-diena

Šia proga Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai pasveikino savo mokytojus.

 

Išvyka į LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto Babtų filialą

Kaimo turizmo organizatoriaus ir sodininko programų mokiniai, kartu su  profesijos mokytoja Vida Alšauskiene 2018 m. rugsėjo 26 dieną vyko į LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto Babtų filialą.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinės ir mokytoja - Tarptautinės kūrybinės iniciatyvos ,,Apsiginklavę menu“ dalyvės

Rugsėjo – spalio mėn. Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Apsiginklavę menu“ dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokinės Deimantė Šoliūnaitė ir Gabrielė Petuškaitė kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte.

Mokslo metų pradžios šventė Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje

 

Rugsėjo rytmečiai, voratinkliuos rasos lašais suspindę...

Ruduo... Susimąstai, kur vasara pradingo.

Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve...

Sušildo ne geltonų lapų krytis,

O tas gerumas, žinios, išmintis pro mokyklų atvertas duris pasklidę.

Tegul jų kiekvienam užteks.

Visus kviečiame į Mokslo ir žinių šventę,  kuri vyks rugsėjo 3 dieną.