Aktualijos

Spalio 5 d. – Mokytojo diena

Šia proga Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai pasveikino savo mokytojus. Mokiniai iš anksto siūlė idėjas, kaip geriau organizuoti renginį, kaip sudominti ir pradžiuginti mokytojus, kaip išreikšti dėkingumą, sukurti šventišką atmosferą. Spalio 4 d. į mokyklos biblioteką sukviesti mokytojai atliko įvairias kūrybines užduotis, sprendė testus, vaišinosi mokinių iškeptu pyragu ir arbata. Iš anksto buvo organizuoti populiariausio mokytojo rinkimai. Renginio metu daugiausiai mokinių simpatijų pelniusiems ir rinkimus laimėjusiems mokytojams – direktorei Laimutei Vaitiekūnienei, užsienio kalbos mokytojai Inai Juškytei, istorijos mokytojui Algimantui Tamašauskui- įteikti geriausių mokytojų sertifikatai.
Ankstesni įrašai


Išvyka į LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto Babtų filialą

Kaimo turizmo organizatoriaus ir sodininko programų mokiniai, kartu su  profesijos mokytoja Vida Alšauskiene 2018 m. rugsėjo 26 dieną vyko į LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto Babtų filialą.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinės ir mokytoja - Tarptautinės kūrybinės iniciatyvos ,,Apsiginklavę menu“ dalyvės

Rugsėjo – spalio mėn. Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotoje tarptautinėje kūrybinėje iniciatyvoje ,, Apsiginklavę menu“ dalyvavo ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokinės Deimantė Šoliūnaitė ir Gabrielė Petuškaitė kartu su anglų kalbos mokytoja Ina Juškyte.

Mokslo metų pradžios šventė Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje

 

Rugsėjo rytmečiai, voratinkliuos rasos lašais suspindę...

Ruduo... Susimąstai, kur vasara pradingo.

Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve...

Sušildo ne geltonų lapų krytis,

O tas gerumas, žinios, išmintis pro mokyklų atvertas duris pasklidę.

Tegul jų kiekvienam užteks.

Visus kviečiame į Mokslo ir žinių šventę,  kuri vyks rugsėjo 3 dieną. 

 

2018 m. birželio 24 d. - liepos 13 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos apdailininko (statybininko) ir padavėjo-barmeno absolventai dalyvavo Erasmus+ mobilumo projekto „Papildomas žinių bagažas“ (Nr. 2018-1-LT01-KA102-046676) stažuotėse Jungtinėje Karalystėje ir Italijoje.

Pagrindinis projekto tikslas: siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes ir konkurencingumą darbo rinkoje suteikti absolventams galimybę įgyti realios darbo patirties, praktinių profesinių įgūdžių bei kompetencijų.