Aktualijos

Lankėmės kaimo turizmo sodybose “Samanis” ir “Emilija”

Lapkričio 20 dieną kaimo turizmo organizatoriaus ir statybos verslo paslaugų teikėjo profesijos besimokantys mokiniai su mokytojomis V. Alšauskiene, A. Šerkšnaite , R. Blaževičiene lankėsi  J. Liaukonio kaimo turizmo sodyboje „Samanis“ ir R. Stulgienės kaimo turizmo sodyboje „Emilija“.

Išvykos tikslas: supažindinti mokinius su kaimo turizmo verslo kūrimo ir organizavimo bei apskaitos ypatumais, svetingumo verslo specifika, svečių priėmimo, aptarnavimo, apgyvendinimo ypatumais, apgyvendinimo įmonės įranga bei  inventoriumi, kaimo turizmo sodybos aplinkos tvarkymo reikalavimais.

Kaimo turizmo sodybų šeimininkai išsamiai pristatė savo verslą, papasakojo jo istoriją, pristatė iššūkius su kuriais tenka susidurti ir juos įveikti. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kaimo turizmo verslu „iš vidaus“- ne kaip poilsiautojai, bet kaip potencialūs darbuotojai, būsimi kaimo turizmo paslaugos teikėjai. 
Ankstesni įrašai


    Lapkričio 13 dieną 9 klasės  ir KT17V grupės mokiniai kartu su dailės  mokytoja Vida Alšauskiene lankėsi Merkinės amatų centre „Vienaragio šilas“, kur vyko edukacinė keramikos pamoka.

Pyragų dieną

2018-10-17 dieną Alytaus PRC vyko seminaras apdailininko mokymo programos mokytojams ir mokiniams.

DĖMESIO !!!

2018 m. spalio 15- 26 d. mokykloje vykdoma akcija

2018–10–15 Kaimo turizmo organizatoriaus ir Statybos verslo paslaugų teikėjo profesijos besimokantys  mokiniai su profesijos mokytojomis Rita Blaževičiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi